Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Gamma Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Zakopanem, ul. Kornela Makuszyńskiego, kod pocztowy 34-500. 
 2. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu sprzedaży hurtowej.
 3. Sposoby kontaktu z Administratorem to:
  adres korespondencyjny: Gamma Sp. z o. o., Kaszów 632, 32-060 Liszki,
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., tel.+48 12 6313630.
 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. przez okres wyznaczony odpowiednim przepisem prawa. 
 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
 6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana - narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.
 7. Podanie przez Panią/Pana danych koniecznych danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy kupna/sprzedaży. Brak podania danych osobowych uniemożliwi współpracę. 
 8. Informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane żadnym komercyjnym odbiorcom danych, z wyłączeniem obsługi księgowo-podatkowej oraz informatycznej Administratora oraz innych przewidzianych w przepisach prawa (np. Organom Państwa podczas kontroli).
 9. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.